baner6.jpg

Ten 1. września zostanie zapamiętany przez wszystkich jako zupełnie wyjątkowy dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Po kilku miesiącach pracy „zdalnej” uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wrócili do szkoły, a najmłodsze dzieci do przedszkola.

Uczniowie, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, podzieleni zostali na grupy i spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Jakże wyjątkowy był widok Rodziców, którzy ze względów bezpieczeństwa oczekiwali na swoje pociechy poza terenem szkoły.

Największe chyba emocje towarzyszyły tym najmłodszym uczniom – dzielnym Pierwszoklasistom. Przeszli z przedszkola do szkoły, ale z wychowawczynią, którą dobrze znają – p. Anną Madej.

Uczniów w klasach powitała dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz, która w ciepłych słowach starała się zapewnić uczniów o tym, że są bezpieczni, ponieważ wielu pracowników szkoły o to zadbało. Zadaniem uczniów jest zdobywanie wiedzy i uzyskiwanie jak najlepszych wyników, ale także dbanie o siebie i o swoje zdrowie.

Wszyscy uczniowie otrzymali podręczniki, tak by móc rozpocząć pracę już od
2. września.