b1.jpg

W piątkowe przedpołudnie - 7 marca br. - w budynku Szkoły Podstawowej w Jaroszowie, został przedstawiony program artystyczny przygotowany przez chłopców, specjalnie dla Pań i Koleżanek z okazji Dnia Kobiet.

W roli konferansjerów wystąpili Przemek Sypko (kl. VI) i Sebastian Bohonos (kl. V). Przed publicznością wystąpili chłopcy z klasy I śpiewając piosenkę pt. „Dzień Kobiet”.  Do Barcelony śpiewająco zaprosili drugoklasiści, a uczniowie klasy III wykonali zadziorną piosenkę pt. „Kto się lubi, ten się czubi”. Swój talent wokalny zaprezentował także Kacper Siembrzuch, który grając na gitarze oczarował wszystkie Dziewczynki i Panie, piosenką z repertuaru zespołu LADY PANK pt. „Zawsze tam gdzie Ty”. W białych koszulach wystąpili „przystojniacy” z klasy V, prezentując układ choreograficzny do piosenki zespołu ONE DIRECTION. Ostatnim z wykonawców był Wiktor Wnęk z kl. VI, który wykonał piosenkę z repertuaru grupy FEEL. Publiczność bawiła się znakomicie i gromkimi brawami nagradzała wszystkich wykonawców.

Wręczone zostały również dyplomy i słodkości „Najsympatyczniejszym dziewczynom” - Alicji Bohonos i  Wiktorii Łobodziec, na które głosowali chłopcy 
w rankingu przeprowadzonym 5 i 6 marca br.

W ramach podziękowań dla chłopców wystąpiły dziewczęta, które uczą się tańca na pozalekcyjnych zajęciach zabawowo – tanecznych oraz szóstoklasistki, które zaprezentowały etiudę teatralną pt. „Randka w ciemno”.

W przygotowanie uczniów zaangażowali się wszyscy wychowawcy oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego – Dorota Burzyńska i bibliotekarka 
– Monika Bytnar-Gołembiowska. Na koniec dyrektor – Beata Jankiewicz - podziękowała wszystkim za zaangażowanie i udział w uroczystości.