b1.jpg

We wtorek (20 maja)  gościliśmy w szkole wspaniałego sportowca i trenera- Jarosława Lato. Piłkarza ekstraklasy grającego w WKS Śląsk Wrocław, a obecnie trenera Polonii Świdnica, który został bardzo entuzjastycznie powitany przez młodzież naszej szkoły.

Oficjalnie Pana Jarosława powitała pani Beata Jankiewicz-dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, która w ramach podziękowania naszemu gościowi za przyjazd i poprowadzenie ciekawych zajęć z piłki nożnej, wręczyła dyplom-podziękowanie oraz okolicznościową pamiątkę.

W treningu wzięło udział 24 uczniów (dziewcząt i chłopców) z klasy piątej i szóstej szkoły podstawowej oraz z pierwszej i drugiej gimnazjum. W treningu pomagał też asystent trenera – Przemysław Jaros.

Spotkanie było bardzo ciekawe i wartościowe, warte polecenia innym. Cele zostały osiągnięte. A dowodem na to niech będzie pytanie od młodzieży skierowane do gościa „czy jeszcze Pan do nas kiedyś przyjedzie?”.

Były też autografy i wspólne zdjęcie pamiątkowe. Impreza była zorganizowana w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Więcej zdjęć można obejrzeć na blogu gimnazjum.

{gallery}galeria/2014/trening_lato{gallery}