W sobotę - 6 maja 2017 r. – 40  - osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w Biegu Pamięci w Rogoźnicy.

Pogoda w tym roku dopisała. Biegi rozgrywane były systemem krokowym w różnych kategoriach wiekowych. Młodzi jaroszowscy sportowcy przyzwyczaili wszystkich, że nie wracają z takich imprez bez sukcesów. Organizatorzy nagradzali po pięć miejsc w każdej kategorii biegowej. Anna Kowalczyk z klasy I SP w pięknym stylu wygrała swój bieg, rodzeństwo Justyna i Michał Redlica w swoich kategoriach zajęli znakomite III miejsca, Mikołaj Ziora zajął IV miejsce, a Bartosz Matuszak V miejsce w swoim biegu.

W biegu głównym pięknie zaprezentowała się gimnazjalistka Martyna Krzyszczak, która w kategorii kobiet młodszych zajęła II miejsce pokonując dystans 10 kilometrów. Nie sposób tu pominąć naszej zeszłorocznej absolwentki Dominiki Sydor, która w tej samej kategorii zajęła IV miejsce. Na wyróżnienie zasługuje najmłodszy uczestnik naszej ekipy Franek Dobrochowski, który ambitnie reprezentował przedszkolną część naszej społeczności. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się godnie, przybiegając w „czubie” stawki, walcząc do ostatnich metrów - gratulacje dla wszystkich!

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych Rodziców, którzy dopingowali zmagania swoich pociech i wspierali organizatorki wyjazdu w opiece nad dziećmi.