baner7.jpg

W poniedziałkowe przedpołudnie – 8 października 2018 r. – ośmiu uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięło po raz pierwszy udział w gminnych zawodach „Aqua Liga” rozgrywanych w strzegomskim „Delfinku”.

Więcej…

 

Organizatorzy: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszowie, Państwowa Inspekcja Sanitarna Oddział w Świdnicy, AKS Strzegom, OSiR Strzegom oraz Społeczność Biegowa „Strzegomska Dwunastka” kolejny już raz przygotowali dla uczestników wspaniałe święto sportu.

Więcej…

 

W poniedziałek 1 października 2018 r. wszyscy chłopcy z przedszkolnej grupy "Pszczółki" obchodzili swoje święto.

Więcej…

 

Wycieczka do wrocławskiego ZOO, zorganizowana 28.09.2018 r., była kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły przedszkolaki z grupy „Muchomorków” i „Pszczółek” z Jaroszowa.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym  uczniowie klasy IV zaopatrzeni w losy z tabliczką mnożenia tworzyli Patrole Egzaminacyjne i przepytywali starszych jak i młodszych kolegów. Nie zabrakło też losów dla niektórych nauczycieli. Każdy, kto poprawnie rozwiązał wszystkie przykłady otrzymał Certyfikat Tabliczki Mnożenia.

Więcej…

 

W ostatnim tygodniu września, uczniowie z obu klas piątych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wraz z opiekunami wyjechali do CEEiK „Salamandra” w Myśliborzu na dwudniowe warsztaty.

Więcej…

 

Dnia 27 września 2018 r. grupa 4 i 5 – latków z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie została zaproszona do Biblioteki Publicznej w Strzegomiu na przedstawienie pt. „Przygody Koziołka Pacanołka’.

Więcej…

 

Przed południem - 26 września 2018 r. – w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Więcej…

 

W środę rano - 26 września 2018 r. - 40 uczniów z klasy 8 SP oraz 3 gimnazjum wraz z nauczycielami wyjechało na wycieczkę edukacyjną do Wrocławia na zajęcia akademickie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Więcej…

 

W dniach 24 - 25.09.2018 r. uczniowie z kl. IIa i IIIa z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa  „Salamandra" w Myśliborzu.

Więcej…

 

W piątek - 21 września 2018 r. - uczniowie  z klasy VI i VII z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w całodniowej wycieczce edukacyjnej do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie.

Więcej…

 

To hasło tegorocznej akcji „Sprzątania Świata”, która w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie  odbyła się 21 września 2018 r.

Więcej…

 

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

 

W pogodny czwartek - 20 września 2018 r. - Przedszkole w Jaroszowie po raz kolejny uroczyście obchodziło Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Więcej…

 

Dnia 18 września 2018 r. na boisku Orlik w Stanowicach odbył się VI Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Strzegom pod patronatem Moniki Wielichowskiej Posłanki na Sejm RP i Wiesława Kiliana Senatora RP.

Więcej…

 

W słoneczne niedzielne popołudnie - 16.09.2018 r. - odbyło się jubileuszowe - „XV Spotkanie Religijno-Patriotyczne w Rusku”, poświęcone pamięci wszystkich poległych a także żyjących jeszcze więźniów byłego Obozu Pracy Więźniów Politycznych w Jaroszowie-Rusku.

Więcej…

 

Pierwszy tydzień nowego roku szkolnego obfituje w wiele wrażeń i emocji, nie inaczej było w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, gdzie w dniach 5 i 6 września zostały przeprowadzone zajęcia biblioteczne w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”.

Więcej…