baner2.jpg

W czwartek - 30 maja 2019 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany  IV Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „YOU CAN SING”.

Więcej…

 

We wtorkowe przedpołudnie - 28.05.2019 r. – w hali sportowej strzegomskiego OSiR–u rozegrany został VII Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który był objęty patronatem honorowym przez Panią Posłankę na Sejm RP - Monikę Wielichowską.

Więcej…

 

Uczennica Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Kornelia Łabędzka  wygrała w Ogólnopolskim Konkursie Korczakowców.

Więcej…

 

W dniu 27 maja 2019 r. w jaroszowskim przedszkolu w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, zostały zorganizowane  zabawy, gry, zawody sportowe.

Więcej…

 

Akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” organizowana jest przez Fundację Studia Wschód i  TVP Polonia pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Dla uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie jest to wielka lekcja patriotyzmu, okazja do poznania historii swoich rodzin, ale również historii naszego narodu.

Więcej…

 

Dnia 23.05.2019 r. w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się uroczyste podsumowanie gminnego konkursu plastycznego ph. „Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem”. Honorowy patronat nad konkursem objęła Poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Więcej…

 

W środę - 22 maja 2019 r. - uczniowie z klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaroszowie wraz ze swoją wychowawczynią - Barbarą Zbrożek, katechetą - Tomaszem Dziurlą, ks. Markiem Krysiakiem - proboszczem naszej parafii oraz swoimi rodzicami udali się na wycieczkę do Legnicy, która była jednocześnie pielgrzymką dziękczynną dzieci pierwszokomunijnych za otrzymany dar Eucharystii.

Więcej…

 

Od 13 do 18 maja 2019 r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie po raz pierwszy gościł 19 uczniów i 16 nauczycieli z Hiszpanii, Estonii, Włoch i Francji w ramach realizowanego od września 2018 r. projektu „YES +” będącego jednym z wielu unijnych programów edukacyjnych Erasmus+.

Więcej…

 

W dniach 20 i 21 maja 2019 r. odbyły się II Mistrzostwa Strzegomia Juniorów w Szachach pod patronatem Burmistrza Strzegomia.

Więcej…

 

W dniach 20 – 21 maja 2019 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie z klas I – VI  wyjechali do Morawy, aby kontynuować działania w ramach programu „Jeździć konno każdy może”, który jest formą promocji i upowszechnienia jeździectwa oraz sportów hippicznych wśród dzieci z terenu gminy Strzegom.

Więcej…

 

Dnia 20 maja 2019 r. w PSPS nr 10 w Wałbrzychu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno–literackiego. Tematem XIII edycji konkursu „Moja Mama” było hasło: „Zdrowa żywność-ważna sprawa, ekologia to podstawa!”.

Więcej…

 
Od 13 do 18 maja 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbywać się będzie międzynarodowa wymiana uczniów i nauczycieli z Włoch, Hiszpanii, Francji i Estonii w ramach erasmusowego projektu „YES+” .

Poniżej prezentujemy zdjęcia z poniedziałkowego powitania Gości w Jaroszowie.

Więcej…

 

"Bieg Pamięci” w Rogoźnicy to stała pozycja w naszym sportowym kalendarzu. Jak co roku, liczna grupa uczniów z ZSP w Jaroszowie 1.05.2019 r. stawiła się na starcie biegów.

Więcej…

 

W piątek - 10 maja 2019 r. - w PSP nr 4 w Strzegomiu odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów z klas VI ph. „Spotkania z Matematyką”. Jaroszowską szkołę reprezentowali: Julia Drohomirecka, Maciej Kawiak i Alan Korzystka.

Więcej…

 

Sezon na sianie i sadzenie w pełni, więc „ogrodnicy” z kasy  3A  z naszej szkoły też z chęcią wzięli się do pracy.

Więcej…

 

We wtorek - 30 kwietnia 2019 r. - uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie po raz kolejny wzięli udział w Patriotycznym Korowodzie Radości, aby zamanifestować przynależność narodową i dumę z tego, że jesteśmy Polakami.

Więcej…