baner5.jpg

 

Najmłodsi szachiści z ZSP w Jaroszowie z klas I-III, pod opieką nauczyciela p. Pawła Rataja, przygotowują się do udziału w Dolnośląskim Turnieju Finałowym Ogólnopolskiego Projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”, który odbędzie się w Lubinie - 1 kwietnia 2020 r.

Więcej…

 

W piątek - 6 marca 2020 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas 4 - 8.

Więcej…

 

W czwartek - 5 marca 2020 r. - po raz kolejny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas 1-3.

Więcej…

 

W ramach „Akademii Przedszkolaka” dzieci z jaroszowskiego przedszkola otrzymują wiele ciekawych propozycji zajęć,  w tym także programowania, które stało się – obok języka ojczystego i języka obcego – trzecim językiem, który każdy powinien znać choć na podstawowym poziomie, by rozumieć otaczający go świat i zachodzące w nim zmiany.

Więcej…

 

Dnia 02.03.2020 r. uczniowie ZSP w Jaroszowie mogli obejrzeć grę aktorów z teatru „Kurtyna” z Krakowa, który przedstawił dwa spektakle profilaktyczne.

Więcej…

 

Zajęcia świetlicowe odbywają się w grupach. Wychowawcy świetlicy organizują różnorodne zajęcia, które mają na celu aktywny odpoczynek od zajęć lekcyjnych. Uczniowie realizują zajęcia: plastyczne, informatyczne, teatralne, muzyczne, sportowe oraz  gry i zabawy.

Więcej…

 

Dnia 28.02.2020 r. w jaroszowskim przedszkolu odbyła się wystawa ekologiczna.

Więcej…

 

Miłą niespodzianką dla uczniów z ZSP w Jaroszowie był przyjazd 25.02.2020 r. tancerzy i muzyków z Zespołu Folklorystycznego „Kostrzanie”.

Więcej…

 

Profilaktyka to droga do wolności i przeciwdziałania skutkom zachowań niepożądanych. Dobro uczniów oraz ich edukacja w zakresie bezpieczeństwa i przeciwdziałania agresji jest priorytetem wychowawczym w ramach Programu Profilaktyczno –Wychowawczego w ZSP w Jaroszowie.

Więcej…

 

Dnia 07.02.2020 r. w jaroszowskim przedszkolu odbył się Bal Ekologiczny.

Więcej…

 

W środę - 5 lutego 2020 r. - z okazji rocznicy pierwszych wywózek na Sybir odbyło się spotkanie uczniów klas szóstych z członkami Koła Sybiraków w Strzegomiu.

Więcej…

 

„Wszystkie książki można podzielić na dwie grupy:

książki na chwilę i na każdą chwilę”
/John Ruskin/

Już po raz ósmy eliminacje gminne jubileuszowego XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” zostały przygotowane przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie – 04.02.2020 r.

Więcej…

 

Karnawał - radosna tradycja wypełniona muzyką i zabawą powoli dobiega końca, dlatego w piątek - 31 stycznia 2020 r. – odbywały się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym zabawy dla dzieci zwane „Balami Karnawałowymi”.

Więcej…

 

Dnia 31.01.2020 r. w sali gimnastycznej ZSP w Jaroszowie odbył się wielki Bal Karnawałowy dla przedszkolaków.

Więcej…

 

Dzień 30.01.2020 r. w jaroszowskim przedszkolu był dniem niezwykłym, ponieważ zostały zorganizowane obchody  Święta Babci i Dziadka.

Więcej…