baner4.jpg

Wiosna jest dla rolników czasem intensywnych prac w polu. Mimo nawału obowiązku, pan Krzysztof Kowalczyk, ojciec Ani i Patrycji – uczennic naszej szkoły, zajmujący się na co dzień swoim gospodarstwem, znalazł czas, by 14 marca 2019 r. spotkać się z uczniami z klas 1 – 3 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W uznaniu zasług polskich matematyków dla nauki na świecie w ostatnich stuleciach, Senat Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2019 Rokiem Matematyki. W całej Polsce odbywa się wiele akcji promujących matematykę i opisujących jej zastosowania.

Więcej…

 

Dnia 13 marca 2019 r. uczniowie z klasy IIa i IIIa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wybrali się do planetarium we Wrocławiu na pokaz pt. „Tajemnice nocnego nieba”.

Więcej…

 

We wtorkowe przedpołudnie - 12 marca 2019 r. - w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej odbył się finał VI Diecezjalnego Konkursu Misyjnego pn. „Ojciec trędowatych - o. Marian Żelazek SVD”.

Więcej…

 

„Spelling Bee” to pierwszy konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas I-III w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Sekcja plastyczna „Akwarelka” działa w naszej świetlicy szkolnej. W ramach zajęć plastycznych uczniowie z  różnych klas rozwijają swoje liczne talenty plastyczne, własną kreatywność i wyobraźnię.

Więcej…

 

"WSSE Tech LAB"

Szkoła nowoczesna, przyjazna i bezpieczna.

 

Uczniowie naszej szkoły co roku uczestniczą w prelekcjach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi.

Więcej…

 

„Tyle książek do przeczytania, tak mało czasu”
/Frank Zappa/

Już po raz siódmy eliminacje gminne XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” zostały przygotowane przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie – 27.02.2019 r. – w wyremontowanej sali gimnastycznej.

Więcej…

 

W dniu 6 marca 2019 r. w hali OSiR Strzegom odbył się „Gminny Turniej Piłki Siatkowej”. Siatkarze szkół podstawowych rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców klas VII i VIII.

Więcej…

 

W sobotę - 02.03.2019 r. wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Wiktoria Świątoniewska, Kornelia Łabędzka, Weronika i Amelia Skolimowskie, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek, Natalia Machnikowska i Agata Pejta -  wraz ze swoim opiekunem wzięły udział w akcji charytatywnej „ZBUDUJMY RAZEM SZCZĘŚCIE” zorganizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych ze Strzegomia.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie od 18 do 22 lutego 2019 r. uczniowie na lekcjach informatyki, zajęć komputerowych i godzinach wychowawczych poznawali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Więcej…

 

"Jest karnawał, a w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali – zgromadzeni na tej sali”

W czwartek - 28 lutego 2019 r. - w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów z klas I - III.

Więcej…

 

Już od rana 28 lutego br. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie było wyjątkowo i kolorowo i gwarno. Tego dnia, w wyremontowanej sali gimnastycznej, została zorganizowana czarodziejska Zabawa Karnawałowa.

Więcej…

 

„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni” – słowa genialnego XIX wiecznego szachisty Paula Morphiego, są mottem zajęć realizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie od 1 września 2018 roku, podczas których uczniowie z kl. I-III poznają arkana królewskiej gry jaką są szachy.

Więcej…

 

W czwartek - 21. 02. 2019 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany szkolny konkurs języka angielskiego „Face to Face with English”.

Więcej…