baner6.jpg

Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!
Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas ...

Dzień 29.01.2020 r. uczniowie z klas I-III wraz z wychowawczyniami zorganizowali wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni Goście.

Więcej…

 

 

 

„Wszystkie książki można podzielić na dwie grupy:
książki na chwilę i na każdą chwilę”
/John Ruskin/

Oto motto tegorocznej edycji XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, którego  eliminacje szkolne zostały zorganizowane 23.01.2020 r. w bibliotece Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Seniorzy z Centrum Aktywności Społecznej w Jaroszowie świętowali w środę - 22 stycznia 2020 r. - Dzień Babci i Dziadka.

Więcej…

 

Kontynuując współpracę ZSP w Jaroszowie z  Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Świdnicy Pani Barbara Grobelna  przeprowadziła 15.01.2020 r.  warsztaty dla uczniów na temat profilaktyki narkotykowej: „Jak chronić się przed dopalaczami i e- papierosami?” oraz profilaktyki zdrowotnej: HIV i AIDS.

Więcej…

 

W styczniu 2020 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystępuje po raz czwarty do programu „Bieg po zdrowie”.

Więcej…

 

WOŚP już po raz ósmy zagrała w Jaroszowie 12.01.2020 r. W Centrum Aktywności został zorganizowany „sztab pomocniczy” SCK prowadzony przez nauczycieli ZSP w Jaroszowie p. Sylwię Chrut-Rudnicką i Monikę Bytnar-Gołembiowską, i p. Tomasza Dziurlę.

Więcej…

 

Dnia 13.01.2020r. prawie 80 uczniów z klas 6-8 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wzięło udział w wyjeździe na spektakl teatralny do Świdnicy.

Więcej…

 

W piątek - 20.12.2019 r. - w jaroszowskiej świetlicy wiejskiej uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie przedstawili przed swoją publicznością, przygotowane przez katechetę - Tomasza Dziurlę oraz panią Dominikę Pieszko, widowisko o tematyce bożonarodzeniowej pt. „Bajkowe Jasełka".

Więcej…

 

Dziewięcioro uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w dniach 10-14 grudnia 2019 r. po raz pierwszy uczestniczyło w zajęciach w ramach programu „Euroweek” w Lądku Zdrój.

Więcej…

 

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie „WIOSNA”, w którym również w tym roku uczestniczyła społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W piątek – 6 grudnia – Mikołajkowy Orszak dotarł także do grzecznych dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Dnia 6 grudnia 2019 r. – uczniowie z klas I – III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcami pojechali do kina w Strzegomiu na film  pt. „Kraina Lodu II”.

Więcej…

 

Dzieci z jaroszowskiego przedszkola w tym roku obchodziły Mikołajki przez dwa dni, ponieważ 5 grudnia br. spędziły miłe przedpołudnie w „Klubie Seniora”.

Więcej…

 

W środę - 4 grudnia 2019 r. - przedszkolaki z grupy „Sówek” piekły pierniczki.

Więcej…