baner8.jpg

Uczniowie z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Jaroszowie - Aleksandra Hućko (kl. 2a) i Dariusz Liszcz (kl. 6b) reprezentowali swoją szkołę na VI Gminnym Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego, który odbył się 25.10.2019 r. w szkole podstawowej w Kostrzy.

Więcej…

 

Niespodzianką dla uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w nowym roku szkolnym jest nowa sala lekcyjna nazwana pracownią artystyczną.

Więcej…

 

W dniu - 24 października 2019 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyło się „Pasowanie na ucznia” dzieci z klasy pierwszej.

Więcej…

 

Dyrekcja i społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Korczaka  w Nowej Rudzie zaprosiła przedstawicieli szkół i placówek noszących imię Janusza Korczaka do udziału w Sejmiku Dziecięcym, który odbył się 17.10.2019 r.

Więcej…

 

We wtorek - 15 października 2019 r. – uczniowie z kl. 2a ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik i nauczycielką -  Joanną Pietras wybrali się do jaroszowskiej pizzerii, aby jeszcze bardziej uświetnić „Tydzień Włoski”, który odbywał się w szkole.

Więcej…

 

Z takim hasłem i uśmiechem na twarzy przedszkolaki z Jaroszowa z grupy „Sówek”, „Żabek” i „Wesołych Nutek” obchodziły 15 października 2019 r. Światowy Dzień Uśmiechu.

Więcej…

 

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

Janusz Korczak

W poniedziałek  - 14 października  2019 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej…

 

Wraz z nowym rokiem szkolnym, wystartował w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie projekt „Szachy w szkole”, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiego Związku Szachowego. Program skierowany jest do najmłodszych uczniów z klas I-III.

Więcej…

 

Uczniowie z  klas I-III z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami - 10 października 2019 roku - odwiedzili fabrykę ozdób choinkowych „Vitbis” w Złotoryi.

Więcej…

 

W sobotę - 5 października 2019 r. - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszowie, AKS Strzegom, OSiR Strzegom oraz Społeczność Biegowa „Strzegomska Dwunastka” kolejny już raz przygotowali dla uczestników wspaniałe święto sportu.

Więcej…

 

W piątek - 4 października 2019 r. - w nowo wyremontowanym jaroszowskim przedszkolu odbyła się ważna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka” dzieci, które w tym roku dołączyły do grona przedszkolaków.

Więcej…

 

Dnia 4 października 2019 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie po raz kolejny uczestniczyli w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia (ŚDTM).

Więcej…

 

List Ministra Edukacji Narodowej

 

Najstarsza grupa z jaroszowskiego przedszkola - „Wesołe Nutki" - postanowiła powitać jesień organizując „Dzień Spadającego Liścia".

Więcej…

 

Uczniowie z obu klas szóstych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 26.09.2019 r. wraz ze swoimi wychowawczyniami – Moniką Bytnar–Gołembiowską i Joanną Pietras - wybrali się na wycieczkę edukacyjną do wrocławskiego „miasta wody” czyli „Hydropolis”.

Więcej…

 

Przedszkolaki z grupy „Sówek” uczą się wykorzystywać nowe technologie, takie jak „magiczny dywan”.

Więcej…